אנו במרכז שירות גבי מיארה יודעים כי כל רכב דורש טיפול ייחודי יסודי ומדוייק, טיפולים שנתיים או חצי שנתי בהתאם להוראות היצרן, למספר הקילומטרים שנוסעים וכן סוג הרכב.

מכונאי הרכב שלנו יידעו להתאים את הטיפול כך שתקבל את השירות והטיפול הטובים והמתאימים ביותר לדגם הספציפי של רכבך, תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים, היסטורית הטיפולים ברכב והקפדה על חלקי חילוף מתאימים.

במרכז השירות צוות עובדים מקצועי ומיומן, המעודכן בכל שיטות הטיפול החדשניות.

אנו מבצעים את כל סוגי הטיפולים לרכבים יפניים וקוריאניים, כולל טיפול תקופתי, הכנה והעברת טסט, בדיקות חורף וקיץ . הטיפולים מבוצעים תוך שימוש בחלפים איכותיים ובמכשור מתקדם ובהתאם לדרישות היצרן. המטרה - להעניק את הטיפולים המקצועיים לו זקוק הרכב.

רכבך זקוק לטיפול?
עם הגעתך למרכז השירות הממוקם ברחוב נחלת יצחק 26 בת"א, יועבר רכבך לידיים האמונות של צוות המומחים שלנו שיטפל בו תוך הקפדה על מספר כללים המנחים אותנו במוסך:

זמן זה מצרך חשוב
אנו יודעים שרכבך הוא קודם כל כלי התחבורה העיקרי שלך ולכן אנו עושים את כל המאמצים לבצע את הטיפולים והתיקונים ע"י מיטב המומחים בכך זמן הטיפול מתקצר, כי כשיודעים בדיוק מה צריך לעשות זמן העבודה מתקצר. כלקוח אתה נהנה מקבלתו חזרה במהירות האפשרית.
לפיכך, בכל טיפול שגרתי או תיקון תקלה יעמוד לרשותך צוות מכונאי רכב בקיא ובעל ניסיון רב שיטפל ברכבך במסירות, במקצועיות ובמהירות כדי להחזיר את הרכב לרשותך.

שקט נפשי
כשאתה מוסר את רכבך לטיפול במרכז שירות, אתה רוצה לדעת כמה דברים: שמטפלים בו מומחים מהשורה הראשונה, שחלקי החילוף בהם עושה שימוש המוסך הם מקוריים ואיכותיים או חלקים חילופיים איכותיים ביותר ושתקבל שירות מקצועי ואמין.
במרכז שירות גבי מיארה תוכל להיות שקט ובטוח כי אתה תדע מראש במה מטפלים ברכב, מה כוללים הטיפולים וכמובן עלויות הטיפולים.

שומרים על הבטיחות שלך
עם סיום הטיפול ורגע לפני שנחזיר לך את המפתחות, נוודא שכל המערכות שטופלו תקינות ומתפקדות כראוי, זאת באמצעות נסיעת מבחן שנבצע טרם תעלה אתה על הרכב ועל הכביש.

 

רכבך זקוק לטיפול? נשמח לעמוד לרשותך במרכז השירות שלנו. לחץ כאן או התקשר 073-3742281

היתרונות שלנו

ourinv